Coördinator Jean Marie Slangen jean-marie.slangen@limburg.be
Vervolgschool coach
Sandra Hoeven sandra.hoeven@limburg.be
Vervolgschool
coach
Gert Rosiers gert.rosiers@limburg.be
Leerlingbegeleider Melissa Giorgi melissa.giorgi@limburg.be
Algemene contactgegevens
Provinciale Technische School
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 40
ptsmm@limburg.be
Coördinator Ludo Awouters ludo.awouters@limburg.be
Administratie Ingrid Lenaerts ingrid.lenaerts@limburg.be
Leerlingadministratie
Leerlingbegeleiding
Sanny Vanhengel sanny.vanhengel@limburg.be
Administratie Marlies Davidts marlies.davidts@limburg.be
Trajectbegeleiding Carine Lenssen carine.lenssen@limburg.be
Trajectbegeleiding Marijke Smet marijke.smet@limburg.be
OKAN
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 52
okanptsmm@limburg.be
Centrum Leren en Werken Maasmechelen
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 48
GSM +32 487 10 34 26
Directeur Koen Bouve koen.bouve@limburg.be
Technisch adviseur-coördinator Paul Welkenhuysen paul.welkenhuysen@limburg.be
Technisch adviseur Erik Clerkx erik.clerkx@limburg.be
Boekhouding Geert Thijs geert.thijs@limburg.be
Coördinator tweede en derde graad TSO Ingrid Coun ingrid.coun@limburg.be
Coördinator tweede en derde graad BSO Gert Paradijs gert.paradijs@limburg.be
Coördinator ICT Robert Conings robert.conings@limburg.be
Leerlingadministratie + leerlingbegeleiding eerste graad Griet Van Robays griet.vanrobays@limburg.be
Leercoach eerste graad Nia Ponsaerts nia.ponsaerts@limburg.be
Leerlingadministratie + leerlingbegeleiding tweede graad Kenneth Conen kenneth.conen@limburg.be
Leerlingadministratie + leerlingbegeleiding derde graad Raf Terwingen raf.terwingen@limburg.be
Leercoach derde graad Linde Janssen linde.janssen@limburg.be
Personeelsadministratie Philippe Olaerts philippe.olaerts@limburg.be
Administratie Anke Ferson anke.ferson@limburg.be
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens