Directeur Koen Bouve koen.bouve@limburg.be
TAC Paul Welkenhuysen paul.welkenhuysen@limburg.be

TA Erik Clerkx erik.clerkx@limburg.be
Coördinator
1ste graad
Ingrid Coun ingrid.coun@limburg.be
Coördinator
2de graad TSO
Coördinator
3de graad TSO
Ingrid Coun ingrid.coun@limburg.be
Coördinator
2de graad BSO
Coördinator
3de graad BSO
Gert Paradijs gert.paradijs@limburg.be
Coördinator ICT (smartschool) Robert Conings robert.conings@limburg.be
Leerlingadministratie 1ste graad Leerlingbegeleiding 1ste graad Griet Robays griet.vanrobays@limburg.be
Remedial teacher
Leerlingbegeleider 1ste graad
Nia Ponsaerts nia.ponsaerts@limburg.be
Leerlingadministratie 2de graad Leerlingbegeleiding 2de graad Kenneth Conen kenneth.conen@limburg.be
Remedial teacher
Leerlingbegeleider 2de graad
Melissa Giorgi melissa.giorgi@limburg.be
Leerlingadministratie 3de graad Leerlingbegeleiding 3de graad Raf Terwingen raf.terwingen@limburg.be
Leerlingbegeleider 3de graad Linde Janssen linde.janssen@limburg.be
Personeelsadministratie Philippe Olaerts philippe.olaerts@limburg.be
Administratie Anke Ferson anke.ferson@limburg.be
Boekhouding Geert Thijs geert.thijs@limburg.be
Coördinator Jean Marie Slangen jean-marie.slangen@limburg.be
Vervolgschool coach
Sandra Hoeven sandra.hoeven@limburg.be
Vervolgschool
coach
Gert Rosiers gert.rosiers@limburg.be
Leerlingbegeleider Jeroen Smeets jeroen.smeets@limburg.be
Algemene contactgegevens
Provinciale Technische School
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 40
ptsmm@limburg.be
Coördinator Ludo Awouters ludo.awouters@limburg.be
Administratie Ingrid Lenaerts ingrid.lenaerts@limburg.be
Leerlingadministratie
Leerlingbegeleiding
Sanny Vanhengel sanny.vanhengel@limburg.be
Administratie Marlies Davidts marlies.davidts@limburg.be
Trajectbegeleiding Carine Lenssen carine.lenssen@limburg.be
Trajectbegeleiding Marijke Smet marijke.smet@limburg.be
OKAN
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 52
Centrum Leren en Werken Maasmechelen
Europaplein 36
3630 Maasmechelen
TEL +32 89 77 09 48
GSM +32 487 10 34 26
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens
Contactgegevens